Придбання обладнання і предметів довгострокового користування за рахунок Державного фонду розвитку водного господарства.

За рахунок Державного фонду розвитку водного господарства в жовтні 2018 року було придбано обладнання і предмети довгострокового користування, а саме: чотири теплові пушки ( п/о АО ЕВО 12,0/0,8 ), гідрокостюми мокрого та сухого типу.
Теплові пушки – необхідні для висушування обмоток електродвигунів, які знаходяться у приміщенні з підвищеною вологістю повітря. Двигуни схильні набирати вологу, оскільки мають велику кількість ізоляційного матеріалу, а це знижує надійність роботи, зменшує опір ізоляції, що може призвести до короткого замикання між фазами або на корпус електродвигуна.

Гідрокостюм сухого типу призначений для використання водолазами при обстеженні гідротехнічних споруд та іх підводних частин в зимову пору року при температурі менше ніж 10 градусів.

Гідрокостюм мокрого типу призначений для використання водолазами при обстеженні гідротехнічних споруд та іх підводних частин в літню пору року при температурі більше ніж 10 градусів.