Природоохоронне законодавство України. Новації 2018. Актуальні питання поводження з відходами

3 квітня 2018 року, за підтримки міського голови А.Л. Білоусова, відбувся семінар “Природоохоронне законодавство України. Новації 2018. Актуальні питання поводження з відходами”. Семінар проводився в конференц-залі адміністрації Заводського району Кам’янської міської ради, проспект Свободи 2/1.

Організаторами семінару виступили:

– Дніпропетровська торгово-промислова палата,

– Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної адміністрації,

– Кам’янська міська рада

в рамках проекту “ЗЕЛЕНА ПАЛАТА. ІНІЦІАТИВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ”

за підтримки проекту Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
Доповідачами на заході були:

– Мальцева Олена Володимирівна, заступник директора департаменту – начальник управління дозвільної діяльності та економіки природокористування департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації з темою виступу “Природоохоронне законодавство України. Нові принципи поводження з відходами в Україні. Новації в області раціонального використання та охорони водних об’єктів. Законодавче та нормативне регулювання раціонального використання земельних ресурсів”;

– Десна Олексій Анатолійович, начальник відділу контролю природоохоронних заходів та оцінки впливу на довкілля департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації з темою виступу «Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 13.05.2017 року».

Управління каналу Дніпро-Донбас на семінарі представляла Воловик Раїса Олександрівна – інженер з охорони навколишнього середовища.

Більше інформації можна знайти на офіційній сторінці Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної адміністрації в Facebook за адресою: https://www.facebook.com/DepartamentEkologiiIPrirodnihResursovOGA/