Семінар та експертна дискусія: Оцінка впливу на довкілля.

2 лютого 2018 року Департаментом екології  та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА проводився семінар та експертна дискусія на тему «Обговорення Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та проектів підзаконних актів, а також питань, проблем та наслідків щодо суттєвої зміни процедури ОВД».

Захід проводився спільно з проектом Дніпропетровської торгово-промислової палати «Зелена палата – ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Семінар відбувся з 10:00 до 13:00 за адресою:  м. Дніпро, вул. Шевченко, 4, конференц-зал № 301, на 3 поверсі у приміщенні Торгово-промислової палати.

Захід відбувся за участю Вихриста Сергія Михайловича, національного експерта з правових питань програми «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», екологічних аудиторів та фахівців підприємств Дніпропетровської області.

Сергій Михайлович розтлумачив процедуру отримання Висновку ОВД, акцентуючи увагу на важливих моментах; торкнувся принципів роботи сайту Реєстр ОВД (http://eia.menr.gov.ua/) після чого відповів на питання запрошених представників підприємств.

Від Управління каналу Дніпро-Донбас участь у семінарі взяла Воловик Р. О.  – інженер з охорони навколишнього середовища.

Більше інформації можна знайти на сторінці  Департамента екології  та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА в Facebook за адресою: https://www.facebook.com/DepartamentEkologiiIPrirodnihResursovOGA/.