Поточні ремонти та технічне обслуговування насосних агрегатів за 2015 рік

В 2015 році виконана програма по відновленню насосних агрегатів та їх систем. Згідно графіка ППР проводились поточні ремонти та технічне обслуговування насосних агрегатів.
Всього в 2015 році виконано поточні ремонти насосних агрегатів в кількості 71 одиниць, в тому числі такі основні вузли: опорно-упорний підшипник, муфти зубчатої, підшипників ДСГ-260, вузла управління, графітового ущільнення, робочого колеса та інших основних вузлів.
Крім того виконано поточні ремонти систем насосних станцій:
системи техводопостачання, охолодження підшипника ДСГ-260, централізованої змазки , системи МНУ, масло господарства, дренажу та проточної частини, повітропостачання, пожежогасіння, каналізації;
ремонт вантажопідйомних механізмів в т.ч. мостових та козлових кранів без яких неможлива робота насосних станцій в технологічному режимі та проведення їх ремонтів;
поточний ремонт рибозагороджувача – флейт, насосу подачі води на флейти та водопідіймального колеса, ремонт трубопроводів.
По мірі необхідності проводились поточні ремонти транспортних засобів та сільгоспмеханізмів. В 2015 році проведено поточні ремонти17 одиниць автомобілів та 12 одиниць механізмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *