Ювілей міста Перещепине

На берегах каналу Дніпро-Донбас багато великих та малих сіл і селищ. А місто, через територію якого проходить канал , одне . Їдучи вздовж каналу, на середині шляху, на правому березі водної артерії, розкинулось місто Перещепине.

В вересні 2014 року місту виповнилось 250 років з дня заснування . Ювілейна дата співпала з іншою. Місто прожило 71 рік з дня визволення від німецько- фашистських загарбників . 20 вересня, в парку міста, що носить ім’я Тараса Григоровича Шевченка, відбулося святкування цих дат. Міська рада запросила на свято багато гостей . Жителів міста привітав екс- заступник губернатора Дніпропетровської області ,наш земляк, П.С. Кравченко, який приклав немало зусиль в розбудові та становленні міста. З вітанням до жителів звернулася голова Новомосковської районної державної адміністрації Коломенська Н.В. Взяли участь у святкуванні екс- міські голови, що очолювали місто в минулі роки, Миколаєнко О.В .,Ткачук В.О., Болоховець М.О.

Міський голова Малицький В.В. розповів про успіхи та плани на майбутнє, які належить виконати місту , для покращення життя людей.

Підприємства та організації, що знаходяться в місті, приготували виставки, що розповідають про діяльність та історію своїх установ.

Оригінально представили Управління каналу Дніпро- Донбас працівники Перещепинської дільниці, на чолі з начальником дільниці Небрат М.А.

працівники Перещепинської дільниці

В збудованому наметі були розміщені стенди з фото та з інформацією про історію та діяльність каналу. Була представлена література , що видавалася за час будівництва та експлуатації каналу , в якій розповідається про працівників , що будували та обслуговують споруди каналу. Жителі міста виявляли зацікавлення діяльністю підприємства. Присутнім працівникам Перещепинської дільниці доводилось доповнювати розміщену інформацію усними розповідями про канал та завдання, які виконує підприємство.

Після привітальних виступів та ознайомлення з організаціями і підприємствами міста, до пізнього вечора в парку лунали мелодії концерту, який представили учасники художньої самодіяльності .

стенди з фото та з інформацією про історію та діяльність  каналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *